Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Wolności: Peugeot wypadł z drogi. Zniszczył słupki

Utworzony przez kierowca bombowca, 1 września 2012 r. o 10:55 Powrót do artykułu
cytat: " Badanie alkomatem pokazało u 67-latka 0,16 promila alkoholu w organizmie. Kolejne badanie wykazało mniej. Mężczyzna stracił prawo jazdy i otrzymał mandat." Do szanownej reakcji - w Polsce norma alkoholu w wydychanym powietrzu wynosi 0,20 promila, więc nie mógł stracić prawa jazdy z powodu alkoholu. Może punkty ... ale nie alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,16 i zabrali prawo jazdy? Coś się nie zgadza. Znowu "dziennikarze" nic nie weryfikują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,16 promila ?? To jakieś brednie- facet ledwo stał na nogach, w ogóle nie ogarniał co się dzieje tylko siedział i się śmiał w radiowozie ; ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co mu zabrali te prawo jazdy??? chyba za wiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Mężczyzna stracił prawo jazdy " 0,2‰ to dawka dozwolona w Polsce jakiś błąd czy ja nie rozumiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie chodzi o mg to wychodzilo by 2*0.16 to jest o.32 promila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasprowadzają sobie gówniarze samochodów z zagranicy i szaleją. A gdzie byli rodzice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed klubem bawiło się kilkanaście osób.
lol, klockami o tej porze? - widzę jakaś nowa moda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już myślałem że to mój Bełkocik.......uffffffff.Na szczęście nikt mi nie zajumał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
67-latek to pewnie oblewał początek emerytury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież on ledwo co na nogach stał i tylko tyle miał wyraznie sie chwiał a Policjanci go przytrzymywali aby sie nie przewrócił jak wysiadał z radiowozu coś ktoś tu chyba kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba coś tuszują bo jak stał koło Policjantów to wyglądało na minimum ze 2 promile. stał i sie chwiał aPolicjanci sie smiali i dośc szybko sie wiele różnych radiowozów porobiło coś mi tu śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 0.16 promila się nie zabiera prawka!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki byl płacz o te płotki u parkujących gdzie popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten pan nie zapłaci za zniszcone słupki, lecz szkody będą pokryte z naszych podatków ????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie pan Redachtór miał na myśli wynik badania 0,16 mg/l co daje około 0,33 promila. Choc nawet wtedy nie powinno to powodować chwiania się na nogach,ale prawko stracić już można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PPPPP napisał:
chyba coś tuszują bo jak stał koło Policjantów to wyglądało na minimum ze 2 promile. stał i sie chwiał aPolicjanci sie smiali i dośc szybko sie wiele różnych radiowozów porobiło coś mi tu śmierdzi.
ciekawe to do wypadku już nie jeździ drogówka tylko takie pojazdy i w takiej liczbie jak na zdjęciu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eryk napisał:
Dlaczego ten pan nie zapłaci za zniszcone słupki, lecz szkody będą pokryte z naszych podatków ????????????????????
Koszt naprawy nie pójdzie z podatków,ale (najprawdopodobniej) z polisy OC pojazdu który słupki "wykosił"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wy wyczytaliście że gościowi zabrali prawo jazdy? Jeśli miał 0,16 promila to jest to dopuszczalna norma w Polsce i nie można zabrać prawa jazdy jest tylko informacja że zabrali mu dowód rejestracyjny za brak badań technicznych pojazdu i mandat... Czytać ze zrozumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek na stare lata kupił Peugeota i chciał zaszpanować przed klubem,pewnie myślał że laskę wyrwie a tu lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...